Turniej

Tegoroczny sezon turniejowy powoli dobiega końca, a my już przygotowujemy się na kolejny! Warszawski Klub Go / Klub Go na MIMie oraz Polskie Stowarzyszenie Go serdecznie zapraszają na drugą edycję Zimowego Turnieju Warszawskiego! Po sukcesie zeszłorocznych rozgrywek postanowiliśmy kontynuować inicjatywę organizacji duetu stołecznych turniejów. Zachęcamy wszystkich graczy, zarówno weteranów jak i początkujących, do wzięcia udziału!

Zasady

Nagrody

Wielkie podziękowania dla Polskiego Stowarzyszenia Go za zasponsorowanie tegorocznej puli nagród!

Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla graczy, którzy zagrają wszystkie partie zakończą turniej z sześcioma lub więcej wygranymi, dla najlepszego gracza kyu pod top-barem oraz w innych kategoriach.

Wpisowe

Brak! Jeśli zechcecie wesprzeć organizację przyszłych turniejów, to wypatrujcie puszeczki ;)

Harmonogram

4-ty stycznia, sobota:

5-ty stycznia, niedziela:

6-ty stycznia, poniedziałek:

Harmonogram, pomimo podawania dosyć precyzyjnych godzin, jest znany ze swojej płynności. Planujemy w związku z tym rozpocząć pierwsze rundy obu dni jak najwcześniej - wprowadziliśmy w związku z tym dodatkową regułę: w rundzie pierwszej, czwartej i siódmej wszystkie zegary zostaną wystartowane o 10:30! Bardzo prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy planowaniu poranków.

Miejsce

Turniej odbędzie się w budynku Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej, znajdującego się przy ulicy Koszykowej 75 (na terenie centralnego kampusu PW). Jest to ten sam budynek, w którym rozgrywał się Zimowy Turniej Warszawski 2019.

Rejestracja

Uczestnicy

Baza noclegowa

Nasze sugestie:

Ze względu na usytuowanie budynku Wydziału, przewidujemy też, że liczba dostępnych pobliskich kanap na Airbnb będzie dosyć wysoka. ;) Istnieje również możliwość zakwaterowania się u jednego ze stołecznych goistów - zostawcie nam wiadomość na Facebooku bądź mailowo, rozejrzymy się!

Kontakt