Turniej

Rozpoczynamy nowy rok z werwą! Warszawski Klub Go / Klub Go na MIMie oraz Polskie Stowarzyszenie Go serdecznie zapraszają na pierwszą edycję zimowej wariacji dorocznego Turnieju Warszawskiego, która odbędzie się w drugi weekend stycznia 2019. Zamierzeniem turnieju jest utworzenie tandemu regularnych stołecznych wydarzeń pomagających rozwinąć lokalną scenę goistyczną. Zachęcamy wszystkich graczy, zarówno weteranów jak i początkujących, do wzięcia udziału!

Zasady

Nagrody

Wielkie podziękowania dla Polskiego Stowarzyszenia Go za zasponsorowanie tegorocznej puli nagród!

Przewidziane są również nagrody rzeczowe dla graczy kończących turniej z czterema i pięcioma wygranymi.

Wpisowe

Brak! Jeśli zechcecie wesprzeć organizację przyszłych turniejów, to wypatrujcie puszeczki ;)

Harmonogram

12-sty stycznia 2019, sobota:

13-sty stycznia 2019, niedziela:

Harmonogram, pomimo podawania dosyć precyzyjnych godzin, jest znany ze swojej płynności. Planujemy w związku z tym rozpocząć pierwsze rundy obu dni jak najwcześniej - postanowiliśmy więc wprowadzić dodatkową regułę: w rundzie pierwszej i czwartej wszystkie zatrzymane zegary zostaną wystartowane o 10:15! Bardzo prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy planowaniu poranków.

Miejsce

Turniej odbędzie się w salach 312 i 313 w budynku Wydziału Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej, znajdującego się przy ulicy Koszykowej 75 (na terenie centralnego kampusu PW). Jest to ten sam budynek, w którym rozgrywał się Turniej Warszawski 2018.

Rejestracja

Uczestnicy

Baza noclegowa

Nasze sugestie:

Ze względu na usytuowanie budynku Wydziału, przewidujemy też, że liczba dostępnych pobliskich kanap na Airbnb będzie dosyć wysoka. ;)

Kontakt